پرسش مهر 98 | پرسش مهر 20 بیستم رئیس جمهور

پاسخ به پرسش مهر 98 مقاله پرسش مهر 98-99 بیستم رئیس جمهور

پرسش مهر 98 | پرسش مهر 20 بیستم رئیس جمهور

پاسخ به پرسش مهر 98 مقاله پرسش مهر 98-99 بیستم رئیس جمهور

چگونگی نگارش تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی

تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی چیست؟

تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی نوعی برنامه ریزی  است که در سال های اخیر در رابطه با نگارش تجربیات به مدیران مدارس مربوطه ابلاغ گردید. تا قبل از ابلاغ این طرح به مدیران مربوطه و پست سازمانی های دیگر ، نگارش و تنظیم برنامه عمل و تقویم اجرایی بر اساس سلایق شخصی و محدودیت های زیاد انجام می گرفت. به همین دلیل نوع نگارش و چشم اندازهای همه مدارس با هم متفاوت بود. در همین رابطه معاونت آموزش وزارت آموزش و پرورش با ابلاغ چگونگی نگارش تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی به مدارس توانست ، برنامه ریزی مدارس را با هم یکپارچه نموده و طرحی را برای کلیه مدارس سراسر کشور با یک قالب خاص فراهم نماید.

تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی فرهنگی

تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی مدارس کمک بسیار زیادی به رسیدن به اهداف آموزشی و پرورشی نمود. در واقع در تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی به دلیل استفاده از تجربیات در کلیه فعالیت ها و چشم انداز های موجود و اختصاص امتیاز به هر یک از محور ها خود را ملزم به رعایت تک تک بند ها می نمایند. با رعایت همه جانبه و تنظیم و اجرای تمام و کمال تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی در مدارس  علاوه بر کسب نمره و امتیاز کامل ارزشیابی دانش آموزان نیز از سطح علمی و آموزشی و همچنین تربیتی و پرورشی بالاتری برخوردار خواهند بود.

تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی آموزش و پرورش

تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی در آموزش و پرورش از مهمترین طرح هایی است که در سال های اخیر به مدیران ابلاغ گردیده است. در مدارس  علاوه بر مدیران معاونین و سایر پست های سازمانی نیز ملزم به برنامه ریزی و تدوین برنامه عمل مانند تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی هستند.  

 تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی معلمان ابتدایی  

ثبت تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی  در سامانه یکی از دستورالعمل های الزام آور تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی بود. مدیران مدارس  اعم از عادی و دولتی ، هیئت امنایی، غیر انتفاعی و... می بایست تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی را در سامانه ثبت نموده و از مزایای ثبت در سامانه استفاده نمایند. هدف از انجام این کار و ابلاغ این دستورالعمل فعال نمودن هر چه بیشتر مدیران و تسریع در نگارش و تدوین تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی توسط آنها می باشد.

تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی تربیتی

در سال تحصیلی اخیر نیز بخشنامه تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی همانند سال ها و ادوار گذشته است.در واقع تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی 99-98 جز در چند مورد و محور جزئی تفاوت چندانی با تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی سال گذشته ندارد.بنا بر این شایسته است هر چه سریعتر به تنظیم و تدوین تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی خود اقدام نموده و آن را در سامانه ثبت نمایند. بدیهی است اقدامات سریعتر و با کیفیت تر مدیران مدارس می تواند روند رو به رشدی در رسیدن به اهداف آموزشی و پرورشی واحد آموزشی شان در راستای سند تحول بنیادین باشد.

دانلود کاملترین نمونه های تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی

در رابطه با آنچه بیان گردید سایت برنامه دانلود نمونه های کاملی از تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی مدارس  را تنظیم و تدوین نموده است و جهت استفاده عزیزان در سایت بار گزاری نموده است. فرهنگیان محترم می توانند جهت استفاده و بهره مندی از این طرح ها به سایت برنامه دانلود مراجعه نمایند.

 برای دانلود کاملترین نمونه های تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی برای کلیه پست های سازمانی روی لینک زیر کلیک کنید

https://moallemblog.com/%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1-%D8%B3%D9%86%D8%AC%D8%B4-%D9%88-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C/

برچسب

تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی معلم, تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی آموزگار, تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی مدیر, تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی معاون آموزشی, تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی معاون پرورشی, تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی معاون اجرایی, تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی معاون عمومی, تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی معاون فناوری,تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی هنرآموز, تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی مشاور, تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی مربی بهداشت, تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی خدمتگزار, تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی معلمان ابتدایی, تجربیات برتر در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی آموزگار ابتدایی


نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی